Tule külla

KVÜÕA Kõrgema Sõjakooli kevadine lahtiste uste päev toimub sõjakooli 100. aastapäeval ehk 3. aprillil 2019.

Lahtiste uste päeval saavad külastajad tutvuda KVÜÕA Kõrgema Sõjakooli, siinsete õppimisvõimaluste ja -tingimustega. Üles on seatud relvastuse ja varustuse näitus, uksed avab KVÜÕA muuseum. Huvilised saavad infot ajateenistuse, sisseastumistingimuste ja õppesuundade kohta tekkinud küsimustele.

Gruppe ja üksikkülastajaid ootame külla kahes vahetuses, esimene vahetus algab kell 11:00 ning teine 13:00. Külastus kestab kuni kaks tundi.

Registreerimine lahtiste uste päevale on lõppenud!

Registreerimist kinnitab vastuskiri. Kohtade arv on piiratud.

Gruppe ja külastajaid, kes pole eelnevalt registreerunud, vastu ei võeta.

Lahtiste uste päev on elamuseks nii neile, kes riigikaitset koolis veel õppinud ei ole kui ka neile, kes riigikaitsetundides juba osalenud. Tee enda päev põnevaks – tule ja tutvu eluga Kõrgemas Sõjakoolis!

Vaata ka toimunud lahtiste uste päeva videot: https://www.youtube.com/watch?v=J279BPNg2a8

Kui KVÜÕA Kõrgema Sõjakooli õppimisvõimaluste ja KVÜÕA muuseumiga soovitakse tutvuda väljaspool lahtiste uste päeva toimumist, palume sellest soovist teada anda e-mailil annett.kreitsman[@]mil.ee.

Infopäev

Kõrgema Sõjakool kutsub sisseastumishuvilisi infopäevale kord aastas enne sisseastumiskatsete perioodi. 2019. aastal toimub infopäev reedel, 7. juunil.

Infopäeval saad:

• põhjaliku ülevaate sisseastumiskatsetest
  • ülevaate maa-, mere- ja õhuväe õppesuundadel õppimisest ja edasisest karjäärist
  • kaitseväe värbamiskeskuse esindajalt saab lisainfot ajateenistuse läbimisest ning sellest, mida teha, kui katsed on edukalt läbitud
  • lisaks räägivad kadetid õppetöövälisest tegevusest ja kadetielust ning tutvustavad kooli olmetingimusi

Infopäev on hea võimalus tutvuda sõjakooli õppe- ja eluoluga ning suhelda vahetult koolis õppivate kadettidega. Kasuta võimalust ja tule tutvu oma tulevase kooli ja koolikaaslastega!