2. samm

Kõrgema Sõjakooli põhikursus (rakenduskõrgharidus)

Kõrgemas Sõjakoolis saab õppida rakenduskõrgharidusõppes sõjaväelise juhtimise erialal õhuväe suunal koostöös Eesti Lennuakadeemiaga. Õppeaeg õhuväe põhikursusel kestab kolm aastat, võimaldades spetsialiseeruda lennuvälja, õhuseire või õhuoperatsioonide erialale.

Lõpetajad saavad rakenduskõrghariduse sõjaväelises juhtimises ja nooremleitnandi auastme.

Õppimine sõjakoolis on mitmekülgne. Lisaks sõjalistele ainetele õpivad tulevased ohvitserid humanitaar- ja reaalaineid, pedagoogilisi teadmisi ja keeli.

Väeliigipõhiseid õppeaineid õpetavad õhuväe ohvitserid. Erialaseid õppeaineid õpetavad Eesti Lennuakadeemia õppejõud. Õpingute ajal toimub praktika õhuväe üksustes.

Vaata lähemalt:

1. rakenduskõrgharidusõpe sõjaväelise juhtimise erialal põhikursusel, lõpetaja saab rakenduskõrghariduse diplomi