Tule külla

Järgmised Kõrgema Sõjakooli lahtiste uste päevad toimuvad 2017. aastal, kuupäevad täpsustuvad.

Kadetid räägivad lahtiste uste päevadel külalistele Eesti riigikaitsest, kadetielust, tutvustavad oma õppetingimusi ning eluruume, KVÜÕA sõjamuuseumi, kadetikasiinot ja relvastust. Huvilised saavad infot sisseastumistingimuste ja õppesuundade kohta.

Ootame külaliste gruppe külla ajavahemikul 9.00-15.00. Külastus võtab aega 1,5-2 tundi.

Üksikkülastajate ringkäik algab igal lahtiste uste päeval kell 12.00.

Klassiekskursioonidel ja gruppidel palume registreeruda e-posti aadressil kvuoa.teavitus[at]mil.ee või telefoninumbril 717 6204. Märkige ära grupi suurus, vanus ning saabumise aeg. Gruppe, kes pole eelnevalt registreerunud, vastu ei võeta.

Üksikkülastajatelt palume samuti registreerumist aadressil kvuoa.teavitus[at]mil.ee.

Lahtiste uste päeva külastamiseks palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Ekskursioon on elamuseks nii neile, kes riigikaitset koolis veel õppinud ei ole, kui ka neile, kes riigikaitsetundides juba osalenud.

Tee enda päev põnevaks – tule ja tutvu eluga Kõrgemas Sõjakoolis!

Vaata ka toimunud lahtiste uste päeva videot: