Tule külla

Kõrgema Sõjakooli lahtiste uste päevad 2017. a. sügissemestril on 20. oktoober ja 17. november.

Kadetid räägivad lahtiste uste päevadel külalistele Eesti riigikaitsest, kadetielust, tutvustavad oma õppetingimusi ning eluruume, KVÜÕA sõjamuuseumi, kadetikasiinot ja relvastust. Huvilised saavad infot sisseastumistingimuste ja õppesuundade kohta.

NB! Gruppide ajad 20. oktoobriks ja 17. novembriks on kõik broneeritud. Küll aga on ruumi registreeruda üksikkülastajate gruppi!

Ootame külaliste gruppe külla ajavahemikul 9.00-15.00. Külastus võtab aega 1,5-2 tundi.

Üksikkülastajate ringkäik algab igal lahtiste uste päeval kell 12.00.

Klassiekskursioonidel ja gruppidel palume registreeruda e-posti aadressil kvuoa.teavitus[at]mil.ee või telefoninumbril 717 6192. Märkige ära grupi suurus, vanus ning saabumise aeg. Gruppe, kes pole eelnevalt registreerunud, vastu ei võeta.

Üksikkülastajatelt palume samuti registreerumist aadressil kvuoa.teavitus[at]mil.ee.

Lahtiste uste päeva külastamiseks palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

Ekskursioon on elamuseks nii neile, kes riigikaitset koolis veel õppinud ei ole kui ka neile, kes riigikaitsetundides juba osalenud.

Tee enda päev põnevaks – tule ja tutvu eluga Kõrgemas Sõjakoolis!

Vaata ka toimunud lahtiste uste päeva videot:

Infopäev Kõrgemasse Sõjakooli sisseastumishuvilistele korraldatakse juuni alguses. Täpsem info ilmub enne infopäeva toimumist kodulehel.

Infopäeval  saavad huvilised  ülevaate sisseastumiskatsetesest, maa-, mere- ja õhuväe põhikursustel õppimisest ning hilisemast teenistusest. Kaitseväe värbamiskeskuse esindajalt saab lisainfot ajateenistuse läbimisest ning sellest, mida teha, kui katsed on edukalt läbitud. Lisaks räägivad kadetid õppetöövälisest tegevusest ja kadetielust ning tutvustavad kooli olmetingimusi. Infopäev on heaks võimaluseks tutvuda oma silmaga sõjakooli õppe- ja eluoluga ning suhelda vahetult koolis õppivate kadettidega.