Õppimise ajal

Igale õppurile on tagatud palk

Kõikidele kõrgemas sõjakoolis õppivatele kadettidele on tagatud kuus palk alates 650-eurost, mis võimaldab kadettidel keskenduda vaid õppimisele. Lisaks on sõjakooli õppuritele tagatud tasuta arsti- ja hambaravi.

Tasuta elamine Tartu kesklinnas

Kõigile kadettidele on tagatud võimalus elada sõjakooli kaasaegses ühiselamus, mis asub õppeklassidega samas majas. Lisaks oma toale on kadettidel võimalus kasutada ühiselamu kööki ning olemas on ka jõusaal, matisaal, saun ja võimalused vaba aja veetmiseks.

Hea füüsiline vorm ja võimalused vaba aja veetmiseks

Kõrgema sõjakooli kadettidele on tagatud tasemel sportimis- ja treenimisvõimalused. Lisaks erinevatele trennidele saavad kadetid oma füüsilist vormi proovile panna ka sõjakooli ja kaitseväe üksuste vahelistel spordivõistlustel. Lisaks sellele on kadettidel mitmeid erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks, loe sellest rohkem SIIT.

Sõjakoolis tekib sõpruskond kogu eluks

Sõjakoolis on nii koolitundides kui õppetöövälisel ajal oluline meeskonnatöö. Kursusekaaslastest saavad sinu parimad sõbrad ning inimesed, keda usaldada ja kellele toetuda.

Igale lõpetajale on tagatud töökoht

Kooli edukal lõpetamisel on garanteeritud töökoht ohvitserina kaitseväes, kus on kindlustatud palk alates 1350 eurost. Kohustuslik teenistusaeg pärast sõjakooli lõppu on kolm aastat.